KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 14099072
nr 1409 9072
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Tusch, "The Show´s the thing". Signerad, bladets mått: 53x30, yttermått inklusive ram: 77x54 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 augusti 2021
kl 18:51:24
31/7 08:20:59
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman